EEEHA1E331AP
MFR.Part #
EEEHA1E331AP
JLCPCB Part #
C336775
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 10mm 25V 330uF 340mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS