ERJ-HP6F10R2V
MFR.Part #
ERJ-HP6F10R2V
JLCPCB Part #
C7184514
Description
-55℃~+175℃ 10.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS