EEE-FT1C122UL
MFR.Part #
EEE-FT1C122UL
JLCPCB Part #
C1881667
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100kHz 10.5mm 10mm 1200uF 16V 2000hrs@105℃ 60mΩ@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS