EEEFK1A220AR
MFR.Part #
EEEFK1A220AR
JLCPCB Part #
C401646
Package
SMD,D4xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 22uF 4mm 58.5mA@120Hz 6.1mm ±20% SMD,D4xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS