EEEFN1K470UV
MFR.Part #
EEEFN1K470UV
JLCPCB Part #
C497620
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω@100kHz 130mA@100kHz 2000hrs@105℃ 47uF 80V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS