ERJ-U1TJ241U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ241U
JLCPCB Part #
C1014628
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS