EEEFK1E471GP
MFR.Part #
EEEFK1E471GP
JLCPCB Part #
C242122
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 25V 470uF 5000hrs@105℃ 637.5mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS