ERJ-U12J125U
MFR.Part #
ERJ-U12J125U
JLCPCB Part #
C1014318
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS