EEE1HA100AP
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEE1HA100AP
JLCPCB Part #
C336542
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 35mA@120Hz 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS