ERJ-1GNF3832C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3832C
JLCPCB Part #
C2081858
Description
-55℃~+125℃ 38.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS