EEE1EA101XP
MFR.Part #
EEE1EA101XP
JLCPCB Part #
C242112
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 143mA@120Hz 25V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS