ERJ-U1DD2802U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2802U
JLCPCB Part #
C3919354
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS