EEA-FC1E100
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEA-FC1E100
JLCPCB Part #
C1582024
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 10uF 25V 2Ω 42.25mA@120Hz 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS