ERA-6VEB1911V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VEB1911V
JLCPCB Part #
C4169073
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS