ECW-H20202RJV
MFR.Part #
ECW-H20202RJV
JLCPCB Part #
C3783823
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 2nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS