ERJP03J184V
MFR.Part #
ERJP03J184V
JLCPCB Part #
C543191
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS