ECW-H12272JV
MFR.Part #
ECW-H12272JV
JLCPCB Part #
C3789986
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 2.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS