ERJ-PM8F6344V
MFR.Part #
ERJ-PM8F6344V
JLCPCB Part #
C5688310
Description
-55℃~+155℃ 6.34MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS