EZPV80905LTT
MFR.Part #
EZPV80905LTT
JLCPCB Part #
C2916679
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 800V 9uF 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS