ECW-H10113JVB
MFR.Part #
ECW-H10113JVB
JLCPCB Part #
C3810008
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 11nF 1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS