ECW-FE2J225Q5
MFR.Part #
ECW-FE2J225Q5
JLCPCB Part #
C3781040
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 630V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS