ECW-FE2J224JA
MFR.Part #
ECW-FE2J224JA
JLCPCB Part #
C3802120
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS