50SVPF18M
MFR.Part #
50SVPF18M
JLCPCB Part #
C178374
Package
SMD,D8xL6.9mm
Description
-55℃~+105℃ 18uF 2.7A@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 6.9mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL6.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS