ECW-FE2J154KA
MFR.Part #
ECW-FE2J154KA
JLCPCB Part #
C3783698
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS