ECW-FE2J104J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FE2J104J
JLCPCB Part #
C3789494
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS