ECW-FD2W185J
MFR.Part #
ECW-FD2W185J
JLCPCB Part #
C3807465
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8uF 450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS