ERJ-U0XF10R2Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF10R2Y
JLCPCB Part #
C1512545
Description
-55℃~+125℃ 10.2Ω 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS