ECW-F6274RHL
MFR.Part #
ECW-F6274RHL
JLCPCB Part #
C3787701
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 270nF 630V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS