ERJ-U12D4022U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12D4022U
JLCPCB Part #
C4160489
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS