ECW-F6104HL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F6104HL
JLCPCB Part #
C3800111
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS