ERJ-P06F15R8V
MFR.Part #
ERJ-P06F15R8V
JLCPCB Part #
C4174653
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS