ERJ-U02F4752X
MFR.Part #
ERJ-U02F4752X
JLCPCB Part #
C4272319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS