ECW-F4394RHL
MFR.Part #
ECW-F4394RHL
JLCPCB Part #
C3808645
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 390nF 400V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS