ECW-F4244RJB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F4244RJB
JLCPCB Part #
C3805905
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 240nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS