ECW-H16112RJV
MFR.Part #
ECW-H16112RJV
JLCPCB Part #
C3811465
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1nF 1.6kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS