ECW-F4223JLB
MFR.Part #
ECW-F4223JLB
JLCPCB Part #
C3783449
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS