ERA-6AED4420V
MFR.Part #
ERA-6AED4420V
JLCPCB Part #
C20015639
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS