ECW-F4223JL
MFR.Part #
ECW-F4223JL
JLCPCB Part #
C3807509
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS