ERJ-U08D3300V
MFR.Part #
ERJ-U08D3300V
JLCPCB Part #
C2127007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS