ECW-F4204JL
MFR.Part #
ECW-F4204JL
JLCPCB Part #
C3801496
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200nF 400V ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS