ECW-F4184JLB
MFR.Part #
ECW-F4184JLB
JLCPCB Part #
C3801354
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS