ECW-F4105HL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F4105HL
JLCPCB Part #
C3798168
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 400V ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS