ECW-F2475JAQ
MFR.Part #
ECW-F2475JAQ
JLCPCB Part #
C3798968
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 4.7uF ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS