ECW-F2334JAB
MFR.Part #
ECW-F2334JAB
JLCPCB Part #
C3797763
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 330nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS