ERJ-U06J625V
MFR.Part #
ERJ-U06J625V
JLCPCB Part #
C1858983
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS