ECW-F2275JA
MFR.Part #
ECW-F2275JA
JLCPCB Part #
C3809493
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 2.7uF 250V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS