ECQ-UBAF334M
MFR.Part #
ECQ-UBAF334M
JLCPCB Part #
C3299644
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 330nF X1、Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS