ECW-F2125JA
MFR.Part #
ECW-F2125JA
JLCPCB Part #
C7183341
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2uF 250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS