ECQ-UBAF223KA
MFR.Part #
ECQ-UBAF223KA
JLCPCB Part #
C3297526
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS