ERA-8AEB471V
MFR.Part #
ERA-8AEB471V
JLCPCB Part #
C4102536
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS